TOKİ Finasman Dairesi Talep Organizasyon Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

AHLAT KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI YÖNETİM KURULU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR…

Memleketimizin yetiştirdiği başarılı hemşerilerimizi tebrik etmek için Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV) Genel Başkanı Sadık ŞEREFOĞLU ve Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, TOKİ Finasman Dairesi Talep Organizasyon Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU’nu makamında ziyaret ettiler.

Vakıf Genel Başkanı ŞEREFOĞLU Gerçekleştirilen ziyarette ŞEREFOĞLU’na yeni görevinde tebrik ederek hayırlı olmasını diledi. Ahlat’ta yapılması planlanan yeni TOKİ daireleri hakkında bilgi alarak memleketimiz için Sivil Toplum Kuruluşları olarak bu tür çalışmalara destek verdiklerini dile getirdi.

TOKİ Finasman Dairesi Talep Organizasyon Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU, Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan ŞEREFOĞLU ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Başkan Sadık ŞEREFOĞLU; Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU’nu 25 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek ‘’Ahlat Gecesi’’ programı ve içeriği konusunda da bilgi vererek kendilerini bu geceye davet etti. Sayın ŞEREFOĞLU’da, AKEV Yönetim Kurulunun ziyaretinden ve önemli olarak nitelendirdiği Vakfın etkinliklerine davet edilmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yapılan ziyaret esnasında Vakıf Yönetim Kurulu adına Vakıf Genel Başkanı ŞEREFOĞLU, TOKİ Finasman Dairesi Talep Organizasyon Şube Müdürü Bülent ŞEREFOĞLU’na 13.Yüzyılda inşa edilen, Çifte Kümbetler tablosunu o günkü ziyaretin anısına hediye etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir