DSİ Genel Müdürlüğünden İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Hakkı KILAVUZ’u makamında ziyaret ettiler.

Memleketimizin yetiştirdiği başarılı hemşerilerimizi tebrik etmek için Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV) Genel Başkanı Sadık ŞEREFOĞLU ve Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, DSİ Genel Müdürlüğünden İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Hakkı KILAVUZ’u makamında ziyaret ettiler.

Vakıf Genel Başkanı ŞEREFOĞLU Gerçekleştirilen ziyarette KLAVUZ’a yeni görevinde tebrik ederek hayırlı olmasını diledi.
DSİ Genel Müdürlüğünden İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Hakkı KILAVUZ, Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan ŞEREFOĞLU ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Başkan ŞEREFOĞLU; Sayın KLAVUZ’u 25 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek ‘’Ahlat Gecesi’’ programı ve içeriği konusunda da bilgi vererek kendilerini bu geceye davet etti. Başkan Yrd. Hakkı KLAVUZ’da, AKEV Yönetim Kurulunun ziyaretinden ve önemli olarak nitelendirdiği Vakfın etkinliklerine davet edilmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Yapılan ziyaret esnasında Vakıf Yönetim Kurulu adına Vakıf Genel Başkanı ŞEREFOĞLU, DSİ Genel Müdürlüğünden İşletme ve Bakım Dairesi Başkan Yardımcısı Hakkı KILAVUZ’a Tarihi M.Ö. 900’e uzanan, Selçuklu Mezar Taşlı tabloyu ziyaretin anısına hediye etti.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir