AKEV’DEN İFTAR YEMEĞİ

AHLAT KÜLTÜR VE EĞİTİM VAKFI

AKEV’DEN İFTAR YEMEĞİ

AKEV’DEN İFTAR YEMEĞİ
Merkezi Ankara’da bulunan Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV), her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğini bu sene Ahlat’ta düzenledi.
İlçede bulunan Akgün restorantta düzenlenan iftar yemeğine Ahlat İlçe Kaymakamı Bülent Tekbıyıkoğlu, Ahlat Belediye Başkanı A.Mümtaz Çoban, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Zafer Bayram, AKEV Genel Başkanı Sadık Şerefoğlu, AKEV üyeleri, bazı kurum amirleri, sivil toplum örgütü temsilcileri, muhtarlar, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen iftar yemeğine geniş bir katılım sağlandı. Düzenlenen iftar programının ardından kısa bir konuşma yapan AKEV Genel Başkanı Sadık Şerefoğlu, böyle güzel bir iftar programında Ahlatlılarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Öncelikle bugünkü iftar yemeğimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Böyle güzel birlikteliklerimizin daha fazla yaşanmasını temenni ediyorum. Ramazan ayı birlik ve beraberliğin, iyilik ve güzelliğin, rahmet ve bereketin, bütün manevi duyguların zirve yaptığı bir aydır. Burada ki amacımız birlik ve beraberliğimizi sağlamak, kaynaşmak ve pekişmek için uygun ortamları oluşturmayı sağlamaktır. Bu akşamda geniş bir katılımla iftarımızda hep beraber olduk. Tekrar iftarımıza katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin